X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تبلیغات

شکنجه مردان هوسران توسط زن جوان تبهکار

30 بهمن 1395
اعضای باند خطرناک با طعمه‌قراردادن زن جوان، مردان میانسال را به خانه‌ای در منطقه گلشهر مشهد کشانده و پس از عریان کردن مردان فریب خورده آنها را به‌طرز فجیعی شکنجه می‌کردند. سپس برای اخاذی، به فیلمبرداری از این صحنه‌ها می‌پرداختند.
 به گزارش ایران، معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد در شرح جنایت هولناک اعضای این باند گفت: طبق نخستین تحقیقات مشخص شد، زن 25 ساله‌ای با دادن پیشنهاد ازدواج موقت به مردان فریب خورده، آنها را به محل مورد نظر می‌کشاند و سپس اعضای باند خطرناک افراد در دام افتاده را به شکلی وحشتناک با چاقو و قمه داغ می‌کردند و با ریختن آب جوش روی نقاط حساس بدن، آنان را مورد آزار قرار می‌دادند و پس از این اعمال وحشیانه، از طعمه‌های خود با تهدید اخاذی می‌کردند.
 
این پرونده هم‌اکنون سه شاکی دارد که یکی از آنها به علت شدت شکنجه در بیمارستان بستری است.
 
حجت‌الاسلام حسینی گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده تاکنون یک مرد جوان خارجی به همراه یک زن دستگیر شده‌اند و از محل فعالیت آنها انواع ابزار شکنجه خون آلود نظیر تیغ، قمه، چاقو و چوب دستی کشف و ضبط شده است و برخی مردان به‌دام افتاده هم به‌دلیل مطرح بودن بحث ازدواج موقت و طعمه‌شدن از این طریق، از مراجعه برای شکایت خودداری کرده‌اند؛ با این حال تحقیقات تکمیلی برای دستگیری همدستان احتمالی تبهکاران ادامه دارد.

دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد